29.07.2016 kell on 16.00

Me istusime Tammsaare pargis, mis on väga huvitav koht ja samas väga inspireeriv. Käin seal tihti istumas ja kohvi joomas ning mitte kunagi ei möödu ühtegi korda, kus minu käest midagi ei küsita… olgu see siis raha, suitsu, tuld, palun kas te teeksite meist pilti jne.
Täna palusid kaks Itaallast, et ma soovitaksin neile kohti, mida Tallinnas külastada.
Veel käib seal pargis umbes kella 12-14 ajal üks vanamees, kes istub inimeste (naiste) kõrvale ja hakkab sind lihtsalt jõllitama. Nina on tal nii suur nagu keskmise mehe riist. Kui ta esmakordselt mu kõrvale istus siis kohe sain aru, et sind jõllitatakse pealaest jalatallani. Seda ma ei tea, kas ta ka talvel pargis käib sest mina viibin seal vaid kevadel ja suvel. Viimane kord istus ta minu kõrvale siis, kui olin hoopis Solarise keskuse taga asuval pingil, millest võib järeldada, et ta liigub ka mujal.
Üks kord nägin sellist pilti, et mingi mees lilled käes kõndis pargis üpris närviliselt ringi. Pidevalt vaatas kella ja nagu ootaks kedagi. Mulle tundus, et tal oli kokku lepitud pimekohting, kuid kaaslane lihtsalt ei ilmunud kohale.
Mul oli sellest mehest tõsiselt kahju, sest triiksärk oli tal kenasti seljas ja võibolla laenutas oma viimse raha eest ka viikarid jalga aga kuna ta polnud päris minu maitse siis ei läinud talle ka ennast kaaslaseks pakkuma :D kuigi kiusatus oli suur :D