21,5

01.04.2020 kell on 19.56

Käes on 21,5 rasedusnädal ja muutunud on palju. Halb enam pole, küll aga on väsimus endiselt säilinud. Koguaeg on nälg ja isu on samuti tagasi. Veidi raskem on kummardada ja sokke jalga panna aga harjub ära ja see ilmselt läheb veelgi raskemaks. Kaal aina kasvab ja juba viimased nädalad olen tundnud beebi liigutusi. Ta suhtleb minuga pigem õhtu poole ja ainsaks suhtluseks on hetkel morse :D kui vaid oskaks seda koodi lugeda :D 
Esialgne tähtaeg on pandud 3 august ja see pole vahepeal muutunud. 
Seoses eriolukorraga olen saanud siiski käia tavapäraselt ultrahelis, kuid ämmaemanda vastuvõtud toimuvad telefoni teel. 
Kuigi keskused on kinni siis tööandja on meile tööd leidnud... küll aga koormuseid on kärbitud. Seega tuleb see rasedus just mulle väga sobival ajal. 
Viimane tööpäev on juba 9 aprill sest võtsin viimseni välja oma puhkuse ja kuna kevad on ukse ees siis on hea see aeg aias veeta.
Sain teada ka soo, kuigi teadsin seda juba mitu kuud enne, kui arst seda ütles. Nimelt on mul pendel, kelle käest ma küsisin sest ei jõudnud arsti visiiti ära oodata. Tulemas on tüdruk kuigi meile kummalegi ei olnud sugu oluline olen siiski rõõmus, et saab kellegagi koos patsi punuda :D
Ka nime valikus pole veel kokkuleppele jõudnud. Mina tahan panna Brita ja mees kutsub teda juba Mariliisiks :D tuleb vist väike sõda.
Beebi asjadega on ka kuidagi muretult läinud ja kuna info levib kulutulena siis on ka välja ilmunud igasugu tuttavaid, kes enda lapse asju pakuvad. Olen igati taaskasutuse poolt ja mõttetu tarbimine mulle ei meeldi. Päris palju asju on ka tasuta ära antud kuna inimesed tahavad nodist lihtsalt ja kiiresti lahti saada. 
Ma ei oleks iial arvanud, et lapseootus muudab inimest nii palju. Kui ma varem..... kuidas seda nüüd öeldagi........ ütlen siis ausalt, et jälestasin lapsi ja ei tahtnud neid mitte kunagi sülle võtta siis nüüd on asjad teisiti ja ma vaatan lapsi hoopis teise pilguga. Ma ei jõua ära oodata, millal Britaga kohtuda saan. Kindlasti saab olema ka raskeid hetki aga ma tean, et mu mees saab suurepäraselt hakkama, kui minul katus sõitma peaks hakkama.
Millegi pärast lähevad paarid lahku just siis, kui laps on alles imik. Paljud mehed ei kannata lihtsalt seda perioodi ära, kus kogu tähelepanu on vaid lapsel. Seega ei tasuks ka meest ära unustada sest on ju nemadki nagu väikesed lapsed :D 

OLGE TERVED!
Eelmine
Sõnu polegi vaja :D
Järgmine
13.08.20

Lisa kommentaar

Email again:

Kommentaarid: 5

Brita Loodan, et nimesõja võidad ikka sina ;) Apr 12, 2020
SkgAWPQiTKaxMsz XmqoWxFrZLQbe Mar 27, 2021
SuIPyqDKEkJZLAl HMyEsXAapQVT Mar 27, 2021
etYBQjvaZA bVWUhHlNi Apr 06, 2021
nVdNxSEjbRwB ciDYSXWvEdV Apr 06, 2021