Kuidas kaalus juurde võtta?


12.03.2019 kell on 13.18

Kui me siia ilma sünnime siis ei saa me otsustada paljusid asju. Me ei saa valida endale vanemaid, õdesid/vendi ega ka seda, millised me välja näeme. Alati on antud kellelegi liiga palju ja kellelegi liiga vähe. Mis puutub kehakaalu siis siin me saame siiski midagi ära teha aga see nõuab väga ranget distsipliini. 
Kui enamasti leiab artikleid selle kohta, kuidas kaalu kaotada siis kaalu tõstmisest ei räägi keegi. Ometi olen ma pidanud tundma sama mida ülekaalulised, kui nad tänaval liiguvad.... ehk siis jõllitatakse sind pealaest jalatallani. 
Paljude arvates saab kaalus juurde siis, kui hästi palju süüa aga see teooria kahjuks ei pea paika. Mul on siiski vedanud sest võin süüa kõike mida hing ihkab ilma, et kaalu juurde tuleks. 
Ainus asi, mis siin aitab on jõusaal ja valgurikkad toidud. Sa võid jõusaalis kõvasti trenni teha aga kui sa ei söö midagi siis järgneb sellele hoopis veel suurem kaalukaotus. 
Suutsin kahe kuuga kaalus juurde võtta umbes 5 kg. Minu jaoks oli see juba väga suur saavutus. Üksi pole mõtet jõusaali siiski niisama rapsima minna, kui ei tea täpselt, milliseid harjutusi teha. Algul tundusid ka algraskused minu jaoks liiga rasked ja oli vaja kedagi, kes abistaks. Pealegi on motivatsioon palju suurem, kui seda teha kellegagi koos. 
Minu kõige suuremaks ja mitte kõige meeldivamaks üllatuseks selle trenni juures oli see, et tselluliit hakkas rohkem välja paistma, kui kunagi varem. Kahjuks ei saa me ka selles osas looduse vastu ning kõigest lahti saada pole võimalik. 
Ja kui sa oled saavutanud oma ideaalse keha siis pead arvestama sellega, et selle hoidmiseks peaksid sa ka edaspidi jätkama trenniga. Mina seda teinud ei ole ja kui tuleb suvi siis kes seal jõukas ikka olla tahab :D 
Eelmine
Soe koht!
Järgmine
Lugeda võivad vaid vallalised !!!

Lisa kommentaar

Email again: