Kuidas olla Õnnelik?

28.12.17 kell on 14.36

Inimene pidevalt otsib midagi, mitte kunagi pole ta päris rahul. Midagi oleks justkui koguaeg puudu................ ma ütlen sulle, mis puudu on.................vaata ometi peeglisse.............. see oled sina ise.
Mitte keegi teine ei saa sind otseselt aidata ega õnnelikumaks teha. Ning elu on ju näidanud seda, et ainus kelle peale loota saad oled sa ise.
Kõige parem õnne alus on mõtlemine kuid see võib olla ka inimese kõige suurem vaenlane :)
Me oskame kõige paremini ennast haigeks mõelda. 
Tean omast käest, et vahel on raske positiivselt mõelda aga see ongi kõige raskem osa, mida on vaja endale pidevalt meelde tuletada.
 
Kõigepealt tuleks üles leida probleemi allikas, mis täpsemalt takistab sul õnnelik olemast.
Kui see on raha... siis ära vingu vaid leia moodus, kuidas seda juurde teha.
Kui probleem on teada siis tuleb leida üles vaid inimesed ja tegevused, mis teevad su õnnelikuks. 
Selleks ära otsi kaaslast, keda kohe lämmatama hakata vaid kui sa ei taha üksi olla siis otsi hobi, kus sind ümbritseksid inimesed. Usu mind.... peale seda sa lausa tahaksid üksi olla :)
Et õnnelik olla pead sa eelkõige olema teistest sõltumatu ja seda sellepärast, et varem või hiljem tõmmatakse sulle vesi peale. Sa pead olema sõltumatu mitte ainult materiaalselt vaid ka oma tunnetest. Tunded ei tohiks kasvada sinu enda elust suuremaks. Selleks, et olla sõltumatu teistest ei tähenda seda, et peaksid üksi olema. Ka teistel inimestel on sinu elus endiselt väga suur roll.  
Vahe ongi selles, et su enda elu kellegi teise pärast elamata ei jääks.
Mina raiskasin oma elust umbes 8a ühe inimese peale sest tunded olid mõistusest tugevamad ja ma koguaeg arvasin, et õnn peitubki vaid teises inimeses. Piltlikult öeldes nägi see välja umbes nii....


.......kas asi oli seda väärt..... aga loomulikult :D Ma poleks praegu see, kes ma olen. 
Peale seda, kui vesi on viisakalt peale tõmmatud siis kõige tähtsam on mitte ennast ära kaotada. Vahest on mõned õppetunnid lausa vajalikud ilma, et me ise seda mõistaksime.
Hakkasin üle pika aja jälle tantsimas käima ja leian, et tants ongi olnud üks puuduolev lüli minu elust. 
Ehk polegi vaid tants see, mis mind paelub vaid paratamatult kuuluvad sinna juurde ka nägusad tantsupartnerid :D
Ok tegelikult pole see olukord seal nii roosiline midagi sest paljud haisevad higi järgi, talluvad su varvaste peal ning mõnel vanemal mehel tuleb suust koolnud maomahla lõhna :D 

Enne seda, kui üldse tantsimisega alustasin olen koguaeg vältinud igasuguseid üritusi, inimesi, sõpru sest nii hea on kodus üksi filmi vaadata ja burksi süüa. Mõne aja pärast sa siiski leiad, et see pole elu mida elada tahaksid. 
Üht ma ütlen.... head asjad saavad juhtuda vaid väljaspool kodu.
Elu paremaks muutmiseks pole vaja teha midagi muud, kui kaevata oma tagumik välja voodist, kuhu on juba kogunenud piisavalt palju riideid ja tühjasid krõpsupakke. 

See üksi olemise ja pideva motivatsiooni puudumise probleem ei vaeva tegelikult sugugi üksi elavaid inimesi vaid ka neid, kellel on pere.
Mul on üks kunagine töökaaslane, kelle ma otsisin üles siis, kui oli vaja ühte kleiti õmmelda. Ta on enamuse ajast lapsega üksi kodus ja sain kohe aru, et inimene tahab suhelda peale oma mehe ja lapse veel kellegagi :)))))))))
Ja mina loll arvasin, et pere inimestel pole mõtet külas käia sest nendel pole naguinii sinu jaoks aega laste ja mehe kõrvalt. Õnneks sain teada, et ta polegi oma muredega üksi vaid nende majas elab veel palju lastega peresid ja neil on fb-is lausa oma kommuun :)

Ja mis veelgi olulisem.... sa pead armastama peale iseenda veel enda elatud elu. Vahet pole on see siis olnud hea või halb. Vaid halvad kogemused suudavad meid õpetada ja viia eesmärgini. Veel hiljuti muretsesin ma selle pärast, mida teised mu elust arvavad. Mul oli häbi öelda, kellena ma töötan, mul oli piinlik selle pärast, kus ja kellega ma elan. Jah.... elu ei lähe alati nii nagu sooviks aga see on minu elu ja enam ma ei muretse selle pärast, mida keegi teine arvab. Mul on jumala ****** mida sa arvad :D
Eelmine
Mida Naised Tahavad?
Järgmine
EV 100

Lisa kommentaar

Email again:

Kommentaarid: 7

Silver Tore,et sa vahepeal jälle kirjutanud oled. Selle õnnega on nii jah,et enne kui sa mehe/naise võtad,pead olema õnnelik üksi olles. See tähendab,et sul on piisavalt huvisid ja tegevusi,mida saad üksi või koos sõpradega teha ja küll siis tuleb ka keegi,kellega võid elu jagama hakata. Omadest kogemustest võin õelda,et mida rohkem hakkad asjadele jah ütlema ja erinevate hullude ja vähemhullude ideedega kaasa minema,seda lõbusamaks elu läheb. Go with the flow. Kuidas sul tantsimine edeneb ? Kas andsid mõne uusaastalubaduse ka ? Jan 24, 2018
Triin Algselt ei olnud mul ühtegi lubadust aga peale seda, kui üks inimene motiveeris mind suurelt unistama siis nüüdsest ei alahinda ma enam ennast kunagi ja isegi siis, kui keegi ütleb, et ma ei saa selle või teisega hakkama :)
Selle inimese leidsin ma loomulikult oma tantsusaalist nii, et mitte midagi ei juhtu niisama vaid kõik juhtub kindla eesmärgi nimel.
Sa võid mulle fb ka kirjutada mõni kord:) aga ainult mõni kord :D
Jan 24, 2018
Silver Hea kuulda. Mina näiteks võtsin ennast kokku ja jätsin suitsetamise maha. Üritan ka tervislikumalt toituda ja natuke rohkem trenni teha,kui praegu. Siiani olen edukalt hakkama saanud, kaal näitab imelisi numbreid :D Võibolla ma olen veits tohlakas,aga endameelest pole ma kuskilt välja lugenud,et millise tantsu (tantsudega) sa täpsemalt tegeled ? Ma loodan,et peotants. See on äge :)
Mida ma sulle FB-sse kirjutan? Dirty talki? :D
Jan 25, 2018
Triin Kui ei tea, mis tants on siis ilmselt pole sa kõiki postitusi lugenud :) aga teen su elu kergemaks ja ütlen, et see on salsa, bachata ja kizomba :) Jan 25, 2018
Silver Endameelest olen kõike lugenud,aga meelde küll ei tulnud :) Mis ja miks nendest 3st su enda lemmik on ? Jan 25, 2018
Triin Meeldib bachata sest selle muusika on kõige parem :) Jan 28, 2018
Rainis Tore oli lugeda seda kirja ja ma ei soovi mingeid kommentaare teiste inimeste kirjade kohta avaldada,sest see on nende sisemine vabadus mida kirjutada või mida mitte.Annan nüüd enda poolt mõista väljendusest vabadus.Paljud ei ole teadlikud mis on siin ilmas kõige suurem armastus ja see on sisemine vabadus millest sa igas olevas hetkes rõõmu tunned.Ise elan kahe jalaga maa peal ja paljud ei mõista kus nad elavad kas olemises või omamises aga paljud kellega olen suhelnud siis ikka omamises.Inimesed on lihtsalt ogaraks läinud sellest materiaalsusest ja mõtetust ahnusest millest kunagi küll ei saa ja sõnaotsesesmõttes elavad prügimäel,et
selle asemel sisemisest vabadusest ja elust rõõmu tunda ja seda nautida ja teha seda mida sa ise soovid kellelegi aru andmata.
Jun 01, 2018