Marilini Nuustik

19.07.2015 kell on 13.20

Ma olen täiesti unustanud rääkida sulle oma uuest elukohast. Tegelikult pole see enam nii uus vaid olen siin elanud juba peaaegu kaks aastat. Elan ühe oma väga hea sõbra Leo juures, kellega sain tuttavaks siis kui sekretärina töötasin. Leo on üks minu sõpradest, kes ei jätaks mind mitte kunagi hätta.... ilmselt ei jätaks ta ka kedagi teist hätta.

Lisaks Leole elab siin veel üks tema sõbranna Marilin, kellega ma väga selle aja jooksul suhelnud pole sest ta ei oska tere öelda.:) Jah me elame ühes korteris aga ei tereta või õigemini ma loobusin sellest, kuna sealt midagi vastu nii kui nii ei tule. Ja neiu lõpetas ülikooli veel cum laudega hahaha. No jah ega siis haridus ja töökoht veel inimese intelligentsust näita. Lisaks ei armasta ta koristada ja tema vannitoa kapist leiab kuhjaga kasutatud hambaniite ja kõrvatikke. Kuigi kõige parem korterirõvedus, mida pildistanud olen on Marilini nuustik :D, kus käis juba viies elu.... mõni ime, et seal veel usse polnud. 

Vannis vedelesid koguaeg kollased nuustiku tükid, mis sealt küljest pudenesid. Kes oleks osanud arvata, et üks nuustik nii kuulsaks saab :)

Eelmine
Kui oluline on ühised hobid?
Järgmine
Tammsaare pargi pervert

Lisa kommentaar

Email again: