Shoping koos mehega!

06.07.2015 kell on 15.34

Me kõik teame seda, et mehed on nagu lapsed palun ärge solvuge aga nii see on. See võib tekkida sellest, et naised ise kohtlevad mehi nagu lapsi ja ei lase neil täiskasvanuks saada ega lase mehi iseseisvalt isegi poodi. Ma ei saa aru, miks mehed lasevad end niimoodi alandada ja kohelda. Või siis on mees oma armastatu rahulolu nimel kõike valmis tegema.
Ma ei tea, mis meil viga on, et kipume poes olles domineerima ja unustama, et oleme poes mehe mitte lapsega. Olen kaubanduses väga kaua töötanud ja näen iga päev paarikesi, kes tulevad poodi näiteks mehele jalanõusid ostma ja naine on see, kes valib välja jalanõu, küsib erinevaid numbreid ning seob mehel isegi kingapaelad kinni. Isegi kui mees teeb seda kõike vaid armastatu nimel, jätab ta minule, kui võõrale endast ikka täieliku luuseri mulje. Nagu mehel endal suud peas polekski. Muidugi palju hullem variant on see, kus naine kappab mööda poode ringi kaasas suur ajalehest välja lõigatud jalajälg hahaha.
Vahest juhtub ka seda, kus mees siiski satub üksi poodi ja proovib riideid S-st kuni XL-ni välja sest ta ise ei tea mis nr kannab ja naine ei võta parajasti toru, et üle küsida. Tihti juhtub ka nii, et mees lihtsalt vaatab midagi (isegi ei katsu toodet) ja naine pistab lõugama “mida sa vahid, sul on juba sarnane asi kodus” ja mees liigub edasi nagu oleks tegu lapsega, keda on mänguasjade riiuli juurest ära kistud.
Ühel korral olen näinud meest, kes käratas naisele vastu ja ikkagi ostis selle asja ning mul oli suur tahtmine plaksutada :D
Teise inimese jaoks meelepärane olla on küll jube üllas tegu aga seespidiselt kindlasti väga tappev.
Ma saan aru, kui kaaslane ütleb mulle, et kallis.... palun ära söö pizzat voodis, siis ma kindlasti olen valmis end muutma :) mingil määral me ju muutumegi ja see on igati normaalne aga päris pähe ei laseks ma endale istuda.
Võib olla ma saan valesti aru ja meestele meeldivadki sellised emalikud naised, kes neid nüüd ema asemel on poputama asunud?

Mul on vaid kaks küsimust:

1.   naised, miks te ei lase mehel otsustada?

2.   mehed, miks te seda talute?

Eelmine
Andestamine!
Järgmine
Jõulu eri!

Lisa kommentaar

Email again: